top of page

Classtime

01-03-2020

Минуло трохи більше місяця з часу моєї першої спроби роботи з освітньою платформою Classtime. Звісно, не всі можливості даного ресурсу я освоїла швидко, тому зареєструвалася для проходження онлайн-інтенсиву. Тут я знайшла досвідчених консультантів (Євгенія Гагаркіна, Вікторія Хрипко), з допомогою яких отримала позитивний досвід використання можливостей платформи.

На сьогодні, я провела вже 12 сесій з учнями 5-го класу за самостійно складеними завданнями.

Отримавши доступ до Преміум, вирішила спробувати Командні ігри. Сьогодні під час уроку я провела з учнями 5 класу сесію за заздалегідь складеними питаннями-завданнями. Використала командну гру Пазли. Сказати, що всі задоволені – нічого не сказати. Для мене найважливішим, звісно, був результат роботи, і він виявився досить високим. Учні відчули справжній запал командної гри, коли результат кожного впливає на загальний. Склали пазл-карту одного з чудових куточків Києва, де знаходяться незвичайні пам'ятники (урок був інтегрований – українська мова та курс «Мій Київ»).

Тепер щодо аналітики. Це дієвий інструмент у роботі вчителя. Експортування результатів роботи як усього класу (в моєму випадку – підгрупи), так і кожного учня зокрема, надає можливість проведення глибокого аналізу виконаних завдань, роботи над помилками і (що вкрай важливо!) оперативне інформування батьків про результати освітньої діяльності їхніх дітей.

Щиро дякую Classtime за надану можливість творчо розвиватися, вдосконалювати свою педагогічну майстерність та робити навчання захоплюючим і результативним.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

24-02-2020

25.02.20 на базі нашої школи спільно з директором НМЦ  Судак  Л.Р. провела семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу в контексті сучасної парадигми освіти» для заступників директорів закладів загальної середньої освіти Солом'янського району міста Києва. Моє завдання як заступника директора полягало в презентуванні досвіду роботи педагогів школи з питань використання інноваційних технологій в освітній діяльності «Відкритість до інновацій – особлива прикмета педагогів сзш № 67». У ході семінару я не лише розповіла про педагогічні надбання, а й разом з колегами-вчителями показали фрагменти уроків (проєктні технології – вчитель української мови та літератури Ткаченко Д.В.), інтегроване навчання з використанням інтерактивних методів та ІКТ (Бондаренко О.Л., Счастна Г.В. - хімія та англійська мова); використання елементів STEAM-освіти на уроках трудового навчання (Черненко О.О., Янчук А.В. - технології та музичне мистецтво). Значну частину семінару присвятили презентації Classtime , з усіма бажаючими провели міні-тренінг щодо навичок роботи з даною платформою. Своєрідною родзинкою педагогічного досвіду вчителів школи є ефективне поєднання сучасних інноваційних методів навчання з культурними традиціями українського народу.

Classtime

16-02-2020

  • Як швидко, а головне – ефективно, занурити учнів у навчальний процес після вимушених двотижневих канікул?

  • Дуже просто! Мені уже вкотре прийшов на допомогу Classtime. Завдяки доступності даного сервісу для учнів, шляхом тестування ми з 5-А пригадали всі основні поняття з розділу «Фонетика. Орфоепія. Графіка. Орфографія». А потім здійснили захопливу віртуальну мандрівку одноіменними станціями, подолавши алфавітні хащі, спритно перескочили через рів спрощення і підкорили кам’яні гори апострофа.

Педрада-захист інновацій

20-01-2020

20.01.20 у школі відбулося засідання педагогічної ради «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу в контексті сучасної парадигми освіти».

Перед педагогами були поставлені завдання:

  • обґрунтувати актуальність запровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес школи;

  • презентувати досвід роботи із застосування інноваційних методик та технологій з метою створення продуктивного освітнього процесу закладу;

  • сформувати індивідуальну педагогічну траєкторію кожного учителя щодо оптимізації навчального середовища з метою розвитку творчого потенціалу та життєвої компетентності учнів.

У ході підготовки до педради адміністрацією школи було проведено онлайн-опитування готовності вчителів нашої школи до інноваційної діяльності, в якому взяли участь 26 респондентів. Результати засвідчили достатній рівень готовності педагогів до інноваційної діяльності.

У своїй педагогічній практиці педагоги школи найчастіше застосовують проектні, інтерактивні технології, інтегроване навчання. Останнім часом усе ширше використовуються інформаційно-комунікаційні технології.

Під час педради набутим досвідом роботи із застосування інноваційних методик  поділилися: вчитель української мови та літератури Ткаченко Д.В. (інтерактивні технології); вчитель математики Гулієва І.О. (проєктна діяльність), вчитель хімії Бондаренко О.Л. (робота з освітньою платформою «Classtime»). Ольга Леонідівна не лише ознайомила колег з досвідом роботи, а й провела з усіма присутніми міні-тренінг, спрямований на формування навичок роботи з Classtime.

Переконана, що колеги почерпнули для себе корисні новинки. Бажаю кожному відшукати ті родзинки творчості, які принесуть позитивні результати від застосування інноваційних методик у навчально-виховній діяльності.

Відкритий урок

27-11-2019

Провела відкритий інтегрований урок української мови та образотворчого мистецтва у 5-А класі. Підготовка велася ретельно і хвилювань було чимало, адже з цьогорічними п'ятикласниками я працюю лише три місяці. Результат навіть дещо перевершив мої очікування – діти показали справжню згуртованість у роботі над міні-проектом по створенню ілюстрованої казки-опису домашнього улюбленця. Відчувалася зацікавленість кожного учня у високому результаті виконуваної колективної роботи.

Інтерактив у 5-му класі

12-11-2019

Триває процес адаптації п’ятикласників до умов здобуття освіти в середній школі. На уроках української мови опановуємо інтерактивні форми навчання.

Так, під час роботи в групах над завданнями проблемно-пошукового характеру формую в учнів почуття особистої відповідальності за результат спільної діяльності.

Передові технології. STEM-освіта

29-10-2019

30.10.2019 взяла участь у роботі науково-практичного семінару «Моделі впровадження STEM-освіти в ЗЗСО» в рамках реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня «Я – дослідник», що проводився на базі ліцею «Престиж». У ході семінару отримала нові знання та практичні навички для впровадження дослідницьких методів навчання з використанням ІТ- та STEM-технологій.

1 / 1

Please reload

bottom of page