
УКРАЇНСЬКА МОВА

Речення за метою висловлювання та емоційним забарвленням
Мета: поглибити знання учнів про граматичну основу і види речень за метою висловлювання та емоційним забарвленням; розвивати вміння працювати в команді, самостійність; виховувати любов до рідного міста.
Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок
Форма уроку: інтегрований урок-квест української мови та курсу «Мій Київ»
Перебіг уроку
І. Організація класу. Мотивація навчальної діяльності
Як тебе не любити, Києве мій?!
Дмитро Луценко

Усний твір-опис тварини
Інтегрований урок української мови, літератури та образотворчого мистецтва
Тема: УСНИЙ ТВІР-ОПИС ПРЕДМЕТА (тварини) В ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ з використанням суфіксів та префіксів, що надають тексту емоційного забарвлення
Мета: повторити відомості про текст, типи і стилі мовлення; поглибити знання учнів про особливості будови опису предмета (тварини) в художньому стилі; удосконалювати вміння учнів створювати художній опис у формі казки; розвивати спостережливість, образне мислення, творчу уяву, мовленнєву культуру; виховувати любов до тварин.
Тип уроку: урок розвитку усного й писемного мовлення.
Форма уроку: творча майстерня.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
І. Організація класу. Мотивація навчальної діяльності
-
про важливість розвитку мови й удосконалення мовлення у житті кожної людини.
Все, що живе на світі,
Уміє розмовляти.
Леонід Полтава

Спільнокореневі слова. 5 клас. Конспект уроку
Мета: повторити й поглибити знання учнів про корінь і спільнокореневі слова; формувати вміння знаходити корінь слова і добирати споріднені слова; розвивати творчі вміння використання спільнокореневих слів, збагачувати словниковий запас; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти формуванню самостійності, витримки, кмітливості, доброзичливості.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
ПЕРЕБІГ УРОКУ
І. Актуалізація опорних знань
ІІ. Оголошення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
ІНТЕРАКТИВНА ГРА «Чий будиночок?»
◄
1/1
►
УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

9 клас. Т.Шевченко. «Гайдамаки»
(науково-практична історико-літературна конференція)
Урок засвоєння нових знань і формування умінь, метою якого є розкрити історичну основу, ідейно-тематичну спрямованість, сюжет, особливості жанру, композиції «Гайдамаків»; дослідити, як у творі зображено повсталий народ.
◄
1/1
►